Tom-service

Witamy

Sklep on-line

Karty elektroniczne

Systemy hotelowe

Usługi

Kontakt

Zamki hotelowe Inhova
Elektroniczne systemy kontroli dostępu do pokojów gościnnych są powszechnie używane w różnych obiektach wypoczynkowych, takich jak pensjonaty czy domki letniskowe. Warto zainwestować w instalacje najwyższej jakości, które będą działały wydajnie i niezawodnie przez długi czas. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne zamki hotelowe Inhova, reagujące na odpowiednio skonfigurowane karty magnetyczne, zbliżeniowe oraz chipowe.

Polecamy produkt Donna Standard, który przechowuje w wewnętrznej pamięci do 1000 zdarzeń. Współdziała on z kartami magnetycznymi typu LoCo lub HiCo. Nośniki te pozwalają na gromadzenie różnorodnych informacji, zarówno dotyczących użytkowania pokojów gościnnych, jak i danych rejestracyjnych. System zasilany jest na baterie, dzięki czemu pracuje również w trybie off-line. Można go wyposażyć w dodatkową wkładkę mechaniczną, której zadaniem będzie awaryjne otwieranie drzwi.

Dodatkowo udostępniamy Spy Proximity z wmontowaną wewnętrzną pamięcią do przechowywania informacji. Jest to bardzo praktyczna instalacja, nie wymagająca przeciągania karty przez czytnik. System otworzy się po zbliżeniu plakietki do zamka. Produkt działa nawet w trybie off-line, gdyż również jest zasilany na baterie. Estetyczny wygląd powoduje, że mechanizm ten komponuje się idealnie z wystrojem każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i urządzonego w stylu klasycznym.

Nasi pracownicy chętnie pomogą dobrać odpowiednie zamki hotelowe Inhova. Nasz asortyment z pewnością spełni wszystkie oczekiwania naszych klientów, zarówno jakościowe jak i cenowe.


Prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty dla Państwa.

 

 


 
WitamySklep on-lineKarty elektroniczneSystemy hoteloweUsługiKontakt