Tom-service

Witamy

Sklep on-line

Karty elektroniczne

Systemy hotelowe

Usługi

Kontakt

Zamki elektroniczne

Tesa (Inhova) Donna Standard
Najbardziej popularny zamek na kartę magnetyczną. Zamki mogą współpracować z kartami magnetycznymi LoCo lub HiCo. Tę samą kartę można wykorzystać do przechowywania informacji z innych systemów znajdujących się w hotelu, np. system restauracyjny.
Zamek zasilany bateryjnie, pracujący w trybie off-line, przechowuje w wewnętrznej pamięci do 1000 zdarzeń. Zamek można wyposażyć w dadatkową wkładkę mechaniczną do awaryjnego otwierania drzwi. Pasek magnetyczny jest najczęściej używanym nośnikiem danych. System umożliwia podstawowę kontrolę dostępu w obiekcie, a jednocześnie jest najtańszym pod względem eksploatacyjnym – karty magnetyczne są najtańsze ze wszystkich możliwych kart przechowywujących dane. Oprogramowanie umożliwia zapisanie dodatkowych informacji na nieużywanych ścieżkach paska magnetycznego, tym samym tę samą kartę można wykorzystać do obsługi innych systemów znajdujących się w hotelu. Zamek występuje także w werji Extreme – przystosowany do pracy w warunkach zewnętrznych, odporny na zakurzenia i opady deszczu. Dodatkowo zamek można wyposażyć we wkładkę mechaniczną ukrytą w klamce, która umożliwia otwarcie drzwi za pomocą mechanicznego klucza master. Zamek posiada blokadę wewnętrzną (gałkę) zapewniającą pełną prywatność gościa.Możliwe klamki:


Możliwe kolory:

Tesa (Inhova) Donna Proximity
Zamek na kartę zbliżeniową. Wystarczy zbliżyć kartę do zamka, nie trzeba przeciągać karty przez czytnik. Zamek posiada identyczne wymiary jak model Donna Standard. 
Zamek zasilany bateryjnie, pracujący w trybie off-line, przechowuje w wewnętrznej pamięci do 1000 zdarzeń. Zamek można wyposażyć w dadatkową wkładkę mechaniczną do awaryjnego otwierania drzwi. System zbliżeniowy RFID jest jednym z najbardziej powszechnych systemów przechowywania danych na nieulotnej pamięci mikrokontolerów wyposażonych w odpowiednie pamięci. Zamki współpracują z kartami w technologii ISO-15693 oraz Mifare ISO-14443 A, co umożliwia integrację z innymi systemami znajdującymi w się w hotelu przy wykorzystaniu tej samej karty zbliżeniowej. Prezentowane zamki umożliwiają także użycie innych nośników danych, takich, jak na przykład telefon komórkowy, który posiada funkcję komunikacji w technologii NFC (Near Field Communication). Okucia zamka w wersji podstawowej posiadają logo Producenta, natomiast na zamówienie istnieje możliwość umieszczenie na trwałe logo hotelu. Zamek występuje także w werji Extreme – przystosowany do pracy w warunkach zewnętrznych, odporny na zakurzenia i opady deszczu. Dodatkowo zamek można wyposażyć we wkładkę mechaniczną ukrytą w klamce, która umożliwia otwarcie drzwi za pomocą mechanicznego klucza master. Zamek posiada blokadę wewnętrzną (gałkę) zapewniającą pełną prywatność gościa.Możliwe klamki:


Możliwe kolory:
Tesa (Inhova) SPY Proximity
Zamek na kartę zbliżeniową. Wystarczy zbliżyć kartę do zamka, nie trzeba przeciągać karty przez czytnik. Smukły, delikatny wygląd powoduje, iż komponuje się idealnie do każdego wnętrza. 
Zamek zasilany bateryjnie, pracujący w trybie off-line, z wewnętrzną pamięcią do przechowywania zdarzeń. System zbliżeniowy RFID jest jednym z najbardziej powszechnych systemów przechowywania danych na nieulotnej pamięci mikrokontolerów wyposażonych w odpowiednie pamięci. Zamki współpracują z kartami w technologii ISO-15693 oraz Mifare ISO-14443 A, co umożliwia integrację z innymi systemami znajdującymi w się w hotelu przy wykorzystaniu tej samej karty zbliżeniowej. Prezentowane zamki umożliwiają także użycie innych nośników danych, takich, jak na przykład telefon komórkowy, który posiada funkcję komunikacji w technologii NFC (Near Field Communication). Dodatkowo zamek można wyposażyć we wkładkę mechaniczną, która umożliwia otwarcie drzwi za pomocą mechanicznego klucza master. Zamek można także wyposażyć w blokadę wewnętrzną (gałkę) zapewniającą pełną prywatność gościa.

Możliwe klamki:


Możliwe kolory:
Tesa (Inhova) SPY Design
Zamek na kartę zbliżeniową. Wystarczy zbliżyć kartę do zamka, nie trzeba przeciągać karty przez czytnik. Smukły, dwuczęściowy, delikatny wygląd powoduje, iż komponuje się idealnie do każdego wnętrza. 
Zamek pracujący w trybie on-line, bezprzewodowo.


 
Witamy Sklep on-line Karty elektroniczne Systemy hotelowe Usługi Kontakt