Tom-service

Witamy

Sklep on-line

Karty elektroniczne

Systemy hotelowe

Usługi

Kontakt

Pozostałe karty

Pozostałe karty dostępu jakie posiadamy w swojej ofercie:

1. Karty zbliżeniowe ISO/IEC 14443B 13,56 MHz         
- SRI 512

2. Karty zbliżeniowe 125 kHz
- EM4100
- EM4102
- EM4200
- T5557 / ATA5577
- Hitag 1, Hitag 2, Hitag S

3. Karty chipowe
- SLE 4442 / SLE 5442
- SLE 4428 / SLE 5528
- i inne...Kup produkt w sklepie on-line


    

W swojej ofercie posiadamy także karty dual. Są to karty wykonane w dwóch technologiach przechowywania informacji. Najczęściej spotykane karty dual zbudowane są z technologii chipowej stykowej oraz paska magnetycznego.
Takie systemy pozwalają na podwójne zabezpieczenie kontroli dostępu, ewentualnie pełnią funkcją systemu dwustrefowego w hotelach lub biurach. Karty przeznaczone dla gości hotelowych posiadają informacje zakodowane na pasku magnetycznym, a personel na przykład przechowuje dane w wewnętrznej pamięci układu elektronicznego.


 

Karty dual, choć technologia umożliwia także użycie trzech technologii jednocześnie, posiada układy elektroniczne wraz z wbudowaną pamięcią wewnątrz plastiku, który kontaktuje się z koderem lub czytnikiem za pomocą styków, w przypadku kart chipowych stykowych lub za pomocą fali elektromagnetycznej, w przypadku kart zbliżeniowych. Do komunikacji służy specjalna antena, która wzbudza działanie systemu za pomocą fali elektromagnetycznej generowanej przez koder lub czytnik.
Karty magnetyczne przechowują informacje na pasku magnetycznym naklejonym na plastikowej karcie. Paski magnetyczne różnią się od siebie różną gęstością zapisu danych.


 
WitamySklep on-lineKarty elektroniczneSystemy hoteloweUsługiKontakt