Tom-service

Witamy

Sklep on-line

Karty elektroniczne

Systemy hotelowe

Usługi

Kontakt

Tagi RFID


Prawidłowe funkcjonowanie wielu obiektów użytku publicznego uzależnione jest w dużej mierze od tego, czy w budynkach zamontowane są systemy kontroli dostępu. Ich działanie ułatwia zarządzanie hotelami, biurowcami, a nawet halami przemysłowymi. Klientom poszukującym praktycznych rozwiązań pomagających w zabezpieczaniu przestrzeni przed dostępem osób niepożądanych polecamy niezawodne tagi RFID. Są to niewielkie produkty, cenione za niewielką wagę i ogromną wytrzymałość.

Identyfikatory te mają wbudowane nowoczesne mikrochipy gromadzące rozmaite dane. Pozwalają one na bardzo szybkie odczytanie zapisanych informacji i przyspieszenie proces autoryzacji. Dysponujemy prostymi w użyciu modelami zbliżeniowymi, wykonanymi w standardach:


1. ISO/IEC 14443A 13,56 MHz
- Mifare 1K
- Mifare 4K
- Mifare PLUS
- Mifare Ultralight
- Mifare DESFire

2. ISO/IEC 14443B 13,56 MHz      
 - SRI 512

3. ISO/IEC 15693 
- ICode
 
4. 125 kHz
- EM4100
- EM4102
- EM4200
- TK4100
- T5557 / ATA5577
- Hitag 1, Hitag 2, Hitag S 

Nasze tagi RFID dostępne są w postaci praktycznego breloczka, którego obudowa została stworzona z wytrzymałego plastiku. Jest to lekki materiał odporny na szkodliwe działanie wilgoci oraz na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nasze produkty zawsze wyglądają estetycznie i służą doskonale przez długi czas. Warto w nie zainwestować również dlatego, że są dostępne w atrakcyjnych cenach.Dostarczamy Tagi w różnych kształtach i kolorach, istnieje możliwość zamówienia kształtu na zamówienie.

 


 
Witamy Sklep on-line Karty elektroniczne Systemy hotelowe Usługi Kontakt