Tom-service

Witamy

Sklep on-line

Karty elektroniczne

Systemy hotelowe

Usługi

Kontakt

Witamy

tom-service
Systemy kontroli dostępu dla hoteli i biur

 


Firma tom-service specjalizuje sie w dostawie i instalacji kompleksowych systemów kontroli dostępu do obiektów hotelowych, pencjonatów, apartamentów oraz biur. 
Nasi specjaliści oferują wysoką jakość usług, szybkość w działaniu i pełną wiedzę techniczną, co powoduje, iż zaufało nam już wielu klientów.


 
Jesteśmy firmą dostarczająca systemy i produkty do obiektów hotelowych, apartamentów i biur:
- karty magnetyczne
- karty zbliżeniowe
- karty chipowe
- zamki hotelowe
- sejfy hotelowe.


Zajmującą się także profesjonalnym serwisem elektronicznych urządzeń w hotelu. Mamy bardzo duże doświadczenie w instalacji i serwisie elektronicznych sejfów oraz magnetycznych i zbliżeniowych zamków do drzwi pokojowych.
Zajmujemy się także projektowaniem, instalacją oraz doradztwem technicznym dotyczącym systemów audio-wideo znajdujących się w hotelu.
Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia technicznego lub naprawy urządzeń w pokojach hotelowych, zapraszamy serdecznie do współpracy z nami.
Współpracujemy także z profesjonalistami zajmującymi się instalacją systemów audio-wideo, które w znaczny sposób poprawią prestiż hotelu i komfort pracy Państwa personelu. 
 
Dostarczamy, instalujemy i serwisujemy także elektroniczne systemy zamków hotelowych. Wdrażamy system zarządzania kontrolą dostępu do pokoi hotelowych współpracujący ze wszystkimi systemami zarządzania sprzedaży, PMS.
 
Więcej informacji w zakładce Produkty i Usługi.

                                                                                                                                           
Wyślij do nas zapytanie ofertowe: 
tom-service@tom-service.pl

 
WitamySklep on-lineKarty elektroniczneSystemy hoteloweUsługiKontakt